Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Максимовицька сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04361752) був реорганізований і увійшов до складу Поліської громади

Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування

Про проведення громадського слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації «Генеральний план села Максимовичі»

МАКСИМОВИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ПОЛІСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

07040 Київська область, Поліський район, с. Максимовичі, вул. Молодіжна 1, т. (04592) 3-11-41, e-mail: msr2015@ukr.net,

03.05.2017           с. Максимовичі         №  07-ОД

Про проведення громадського слухання
щодо врахування громадських інтересів
під час розроблення проекту містобудівної
документації «Генеральний план села Максимовичі»

З метою врахування громадських інтересів при плануванні та забудові територій, організації проведення громадських обговорень та слухань проектів містобудівної документації на місцевому рівні, відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», згідно порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555, та згідно п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Провести громадське обговорення проекту містобудівної документації «Генеральний план села Максимовичі» з 03.05.2017 по 24.05.2017р.
  2. 24.05.2017р. о 10.00 провести громадське слухання проекту містобудівної документації «Генеральний план села Максимовичі» у будинку культури.
  3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                                   А.В. Лещенко