Проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів до проекту містобудівної документації – проекту генерального плану села Максимовичі

Проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів до проекту містобудівної документації – проекту генерального плану села Максимовичі

 

Відповідно до Постанови КМУ від 25 травня 2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та Розпорядження сільського голови Максимовицької сільської ради «Про проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів по проекту генерального плану с. Максимовичі» від 03 травня 2017 року № 07-ОД запрошуємо громадян та представників установ, організацій та підприємств для проведення розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проекту генерального плану с. Максимовичі.

Проект генерального плану с. Максимовичі розроблено з метою забезпечення прав громадян на сприятливі умови перебування та життєдіяльності в селі Максимовичі Поліського району Київської області, забезпечення  ефективного обслуговування, вирішення інших загальних проблем розвитку с. Максимовичі виноситися проект генерального плану с.Максимовичі.

Проект виконаний ДП „УКРНДПIЦИВIЛЬБУД” на замовлення Максимовицької сільської ради відповідно до Рішення Максимовицької сільської ради від 20 жовтня  2016 року  №105-11-VII .

Ознайомлення з генеральним планом території відбуватиметься в приміщенні Максимовицької сільської ради 04 травня по 24 травня 2017 року.

Також графічні та текстові матеріали містобудівної документації можна буде побачити на офіційній Інтернет-сторінці Максимовицької сільської ради http://maxymovychi.rada.org.ua в розділі «Новини».

Відповідно до Постанови КМУ від 25 травня 2011 р. №555, Пропозиції до проектів містобудівної документації мають право подавати:

  1. Повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
  2. Юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
  3. Власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;
  4. Представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;
  5. Народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Пропозиції, подані особами, не визначеними за даним переліком, або подані після встановленого Максимовицькою сільською радою строку, залишаються без розгляду.

Також відповідно до частини шостої статті 21 Закону україни «Про регулювання містобудівної діяльності» (3038-17) пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням призвіща, ім’я та по батькові, місця проживання особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій Максимовицький сільський голова Лещенко Андрій Валерійович

Контактні телефони та адреса:

Адреса: 07040, Київська обл., Поліський район, село Максимовичі, вул. Молодіжна, буд. 1

Час роботи: пн-пт 8:00-17:00

Поштовий індекс: 07040

E-Mail адреса: msr2015@ukr.net

Контактні телефони: 04592-31141

 

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *